Zwembadtrainingen PDF Print E-mail

Duikteam Thalassa Amersfoort biedt haar leden ook de gelegenheid om hun conditie en snorkelvaardigheden op peil te houden. Elke maandagavond van 21:00 tot 22:00 uur geven wij zwem- en snorkeltraining in het Torenbad van het Sportfondsenbad, op de Bisschopsweg 175 te Amersfoort. 
Deze trainingen worden verzorgd door een team van zwembadtrainers. De conditie trainingen worden afgewisseld met onderwaterhockey en andere onderwaterspelen. Clubleden kunnen ook met perslucht komen duiken, maar alleen op afspraak.

In de zomervakantie 2010: 5 juli t/m 10 augustus, worden deze trainingen van 20:30 tot 21:30 uur gegeven!

Zwembadtrainer gezocht!

Er is er weer een plaats open voor een zwembadtrainer die ongeveer 1 keer per 6 weken training wil geven. Mocht je je hier toe geroepen voelen of vraag je je af wat het precies inhoud, neem dan contact op met Eelco IJtsma op This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Opfrisduiklessen (Skills) op dinsdagavond in het Torenbad en zondagmiddag in het 50 meterbad

Maandelijks worden er ook opfris duiklessen met perslucht (ook wel skillslessen genoemt) georganiseerd. Tijdens deze Skillslessen worden er onder begeleiding van een aantal Instructeurs van Duikschool Wobbegong, duikvaardigheden uit de verschillende PADI duikcursussen, zoals, Openwater, Advanced, Rescue en verschillende specialties geoefend.

Het oefenen van de duikvaardigheden organiseren wij meestal op de vierde dinsdagavond van de maand van 21:30 tot 22:30 uur. Dit wordt in het 4,5-meter diepe Torenbad gedaan. Er kan op deze avond niet gezwommen of gesnorkeld worden.

Binnenkort starten er op zondagmiddag ook opfrislessen in het 50 mter bad gehouden van 15:00 tot 16:00 uur.

Al deze perslucht trainingen zijn gratis voor leden en proefleden van Duikteam Thalassa. Heb je nog geen duikmaterialen? Dan kun je een fles, trimjack, loodgordel en ademautomaat voor € 14,- huren. Niet leden kunnen ook meedoen voor € 25,-pp, inclusief duikuitrusting.

Data opfrisduiklessen op dinsdagavond in 2010:

26 januari
23 februari
23 maart
27 april
18 mei
22 juni
27 juli            (van 20:30 tot 21:30 uur)
17 augustus  (van 20:30 tot 21:30 uur)
28 september 
19 oktober
23 november
21 december

Er kunnen maximaal 20 duikers aan deze skillstraining meedoen en je dient je wel van te voren op te geven via This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

 


Last Updated on Sunday, 01 August 2010 20:53
 

Inloggen

Dit is alleen mogelijk voor leden van Duikteam Thalassa.



Evenementen

<<  September 2010  >>
 Mo  Tu  We  Th  Fr  Sa  Su 
    1  2
  6  7  8  910
1314151618
202122232425
27282930